For screen reader problems with this website, please call(916) 407-51659 1 6 4 0 7 5 1 6 5Standard carrier rates apply to texts.
Enhance your decor with the A & B Home 3-Piece Book Box Set. These cleverly designed boxes mimic antique books, offering a touch of vintage charm. Ideal for discreet storage, they're perfect for tucking away small treasures. Their classic appeal makes them a versatile addition to any room's aesthetic.Read More
Set of 3
Multi-Colored finish
60% Mdf, 30% Tribute Silk, 10% Lint
*Boxes only, any other products that may be displayed are sold separately. Images may not represent the actual size and color in images may differ in person. See store for the actual color or finish.
General Specs | |
| Color | Multi-Colored |
| Color Finish Name | Multi-Colored |
| Material | Engineered Wood |
| Manufacturer Warranty | Limited |
| Assembly Required | Contact Store For Details |
| Product Weight (lbs.) | 4.7 |
Dimensions | |
| Large Box | 12.3x3x8.3 in |
| Medium Box | 10.3x2.6x6.8 in |
| Small Box | 8.3x2.1x5.3 in |