For screen reader problems with this website, please call(916) 407-51659 1 6 4 0 7 5 1 6 5Standard carrier rates apply to texts.
Enhance your outdoor space with A & B Home's stylish planters. Crafted for durability and aesthetic appeal, these planters provide the perfect home for your favorite plants. Elevate your garden with designs that blend seamlessly with any décor.Read More
100% zinc
Durable construction
Three set per carton
*Planters only, any other products that may be displayed are sold separately. Images may not represent the actual size and color in images may differ in person. See store for the actual color or finish.
General Specs | |
| Color | Gold |
| Color Finish Name | Gold |
| Material | Metal |
| Outdoor Approved | Yes |
| Mounting Location | Furniture |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Assembly Required | Contact Store For Details |
| Product Weight (lbs.) | 7.3 |
Dimensions | |
| Large | 22" x 16.7" x 8.3" |
| Medium | 20.9" x 16.5" x 7.3" |
| Small | 18.1" x 13.4" x 7.1" |