For screen reader problems with this website, please call(916) 407-51659 1 6 4 0 7 5 1 6 5Standard carrier rates apply to texts.
Expertly combining style and function, this set of decorative trays offers convenient storage and organization with a cool rugged look. A perfect match for rustic countryside cottages and industrial modern interiors alike, the galvanized surface and antique detailing give the illusion of age for classic appeal.Read More
Offering great versatility, each tray could be used as decorative pedestals for candles, potted succulents, books, and more, or to streamline organization while also boosting the visuals of your space.
Set of 3
100% Iron
Cool rugged look
*Tray only, any other products that may be displayed are sold separately. Images may not represent the actual size and color in images may differ in person. See store for the actual color or finish.
General Specs | |
| Color | Gray |
| Color Finish Name | Galvanized Gray |
| Material | Metal |
| Design Style | Rustic |
| Mounting Location | Table Top |
| Imagery Subjects | Food & Beverages |
| Manufacturer Warranty | Limited |
| Assembly Required | Contact Store For Details |
| Product Weight (lbs.) | 3.1 |
Dimensions | |
| Large Tray | 20x12x4 in |
| Medium Tray | 12x7.5x3 in |
| Small Tray | 11.5x11.5x3 in |